Protože soutěž KP mini 6+1 je na těchto stránkách zobrazena pouze jako časový rozpis jednotlivých utkání (jména hráčů a hráček mladších 10ti let nelze zadávat, pokud už nemají registrační průkaz), můžete se zde podívat i na přehled střelců.
Přehled střelců soutěže KP mini 6+1
Hráč Branky
1. Benda Filip (Loko Č.Budějovice) 56
2. Čadová Iveta (Jiskra Třeboň) 35
3. Dostál Daniel (Loko Č.Budějovice) 33
4. Fencl Lukáš (HBC Strakonice A) 30
5. Tržilová Natálie (Házená J.Hradec A) 28
6. Harant Matěj (HBC Strakonice A) 22
7. Miklas Samuel (HBC Strakonice A) 21
8. Florková Klára (Házená J.Hradec B) 20
9. Vyoralová Lucie (Sokol Písek) 18
10. Benešová Tereza (HBC Strakonice A) 17
11. Beličková Kateřina (Sokol Písek) 16
12. Bártlová Tereza (Házená J.Hradec B) 15
12. Kalbáč Štěpán (HBC Strakonice A) 15
14. Hauserová A. Agáta (Házená J.Hradec A) 13
14. Kovářová Tereza (Házená J.Hradec B) 13
16. Bábský Dominik (Loko Č.Budějovice) 12
16. Mráz Luboš (HBC Strakonice A) 12
18. Brůček Petr (HBC Strakonice A) 11
18. Kosák Štěpán (HBC Strakonice B) 11
18. Pitoňák Richard (Jiskra Třeboň) 11
21. Kartáková Klára (Jiskra Třeboň) 10
22. Jírová Barbora (Házená J.Hradec A) 8
23. Hrubá Klára (Jiskra Třeboň) 7
23. Ježková Eliška (Házená J.Hradec A) 7
23. Vopěnka Ondřej (Jiskra Třeboň) 7
26. Frühaufová Lucie (Házená J.Hradec B) 6
26. Lukeš Filip (HBC Strakonice A) 6
26. Švehla Josef (HBC Strakonice A) 6
29. Votavová Kateřina (HBC Strakonice A) 5
29. Žaludová Natálie (Sokol Písek) 5
31. Maxová Natálie (Házená J.Hradec A) 4
31. Mágrová Eva (Loko Č.Budějovice) 4
31. Nejdl Marek (HBC Strakonice B) 4
34. Lysenko Oleh (HBC Strakonice B) 3
34. Schreibová Martina (Loko Č.Budějovice) 3
36. Janoška Martin (Jiskra Třeboň) 2
36. Kabourková Zdeňka (Sokol Písek) 2
36. Kaiser Jan (Loko Č.Budějovice) 2
36. Kollros Petr (HBC Strakonice A) 2
36. Mára Bohumil (HBC Strakonice B) 2
41. Bartmann Matěj (Loko Č.Budějovice) 1
41. Challuperová Terezie (Sokol Písek) 1
41. Chrtová Adéla (Loko Č.Budějovice) 1
41. Dolejš Adam (Loko Č.Budějovice) 1
41. Dvořák Ondřej (Loko Č.Budějovice) 1
41. Floriánová Adéla (Házená J.Hradec B) 1
41. Kubín Jan (Jiskra Třeboň) 1
41. Petráněk Josef (Loko Č.Budějovice) 1
41. Polášková Ema (Sokol Písek) 1