Jihočeský krajský svaz házené

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2017-18 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 1-3.třída ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga "mladší" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna Kuřimská školní liga KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2017-18 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Meziregionální Kuřimsko - Velkomeziříčská liga Moravia Handball Activity 2017-2018 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Školní liga Jaroslava ,,Bagra ,,Konečného Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1.kolo 18.10.2017 skupina A 1.kolo 18.10.2017 skupina B 1. kolo 24.10. 2017 skupina A 1. kolo 24.10. 2017 skupina B 1. turnaj miniházené 1. turnaj- Třemošná 1. turnaj v Radnicích, 13.9.2017 1.-3. třída 2. kolo 13.11.2017 skupina A 2. kolo 13.11.2017 skupina B 2. kolo 30.11.2017 skupina A 2. kolo 30.11.2017 skupina B 2. turnaj chlapců v Chrástu, 11.10.2017 2. turnaj v miniházené 3. kolo 19.2.2018 3. kolo 22.3.2018 skupina A 3. kolo 22.3.2018 skupina B 3. turnaj ve Stupně, 20.10.2017 3. turnaj v miniházené 4. kolo 17.5.2018 skupina A 4. kolo 17.5.2018 skupina B 4. kolo 24.4.2018 skupina A 4. kolo 24.4.2018 skupina B 4. turnaj v miniházené 4. turnaj v Radnicích, 6.6.2018 4.-5. třída 5. turnaj v Chrástu, 13.6.2018

Kalendář

<srpen 2018>
poútstčtsone
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Adresář klubů

 

Adresář klubů a organizačních pracovníků.

TJ Lokomotiva České Budějovice

SH palubovka, TH: 606 689 226, Třebízského 1, Č.Budějovice 
Větrovský Jiří, Ing.
Slunečná 1077, 370 06 Srubec, mobil: 606 615 604
jiri.vetrovsky@eon.cz 
 

TJ Házená Jindřichův Hradec

SH palubovka, TH: 384 361 325, U stadionu 1137, J.Hradec
Krupicová Jaroslava, Ing.
Pod Kasárny 968, 377 01 J.Hradec, mobil: 723 520 140
jar.krupicova@centrum.cz 
 

HC Milevsko o.s.

SH palubovka, TH: 382 521 269, Komenského 1034, Milevsko
Šilhanová Petra
Palackého 351, 390 01 Tábor, mobil: 737 233129
petra.silhanova@zvvz.cz 
 

TJ Sokol Písek

SH conipur, TH: 382 214 261, Tylova ulice, Písek
Horák Michal, Ing.
Na Stínadlech 361, 397 01 Písek, mobil: 602 338 042
suoreb@email.cz
 

 

TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

SH litý umělý, TH: 381 275 760, Na Házené 696, Sezimovo Ústí
Hladký Karel
Svépomoc 679, 391 02 Sezimovo Ústí, mobil: 737 357 798
khladky@seznam.cz 
 

 

TJ ČZ HBC Strakonice1921

SH taraflex, Máchova 108, Strakonice, TS: 383 322 009
Harant Martin
Švandy Dudáka 688, 386 01 Strakonice, mobil: 724 634 364
hary3@seznam.cz
 

TJ Jiskra Třeboň

SH palubovka, Sportovní 1005, Třeboň, TH:602 442 795
Petržala Karel
Žižkovo nám. 47/1, 379 01 Třeboň, mobil: 607 761 086
kpetrzala@centrum.cz